You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Samstag, 19. Juni 2021

QT Runde 1 - 10-Ball

Billard 88, Unterentfelden
Endrunde, 10-Ball
19.06.2021 10:00 Uhr
final
GME PLAYER 1 PLAYER 2
F-001 19.06 21:07 Rakic Bojan
6 : 5
Spinas Miro
semi-final
SF-001 19.06 19:49 Rathnayaka Suresh
2 : 6
Rakic Bojan
SF-002 19.06 19:43 Von Rohr Claudia
0 : 6
Spinas Miro
quarter-final
QF-001 19.06 18:36 Frei Roland
4 : 6
Rathnayaka Suresh
QF-002 19.06 18:19 Rakic Bojan
6 : 2
Bonello Bruno
QF-003 19.06 18:32 Von Rohr Claudia
6 : 4
Stohler Daniel
QF-004 19.06 18:41 Delle Fiamme Antonio
3 : 6
Spinas Miro
loser-qualification
LQ-001 19.06 16:35 Stohler Daniel
6 : 3
Petrovic Dejan
LQ-002 19.06 17:02 Rüttimann Alex
3 : 6
Bonello Bruno
LQ-003 19.06 17:46 Rathnayaka Suresh
6 : 5
Berner Reto
LQ-004 19.06 15:57 Spinas Miro
6 : 2
Wolfisberg Oliver
loser-round-3
LR3-001 19.06 15:37 Mitruccio Ernesto
2 : 6
Stohler Daniel
LR3-002 19.06 14:24 Rüttimann Alex
6 : 1
Sonkur Mustafa
LR3-003 19.06 15:48 Rathnayaka Suresh
6 : 3
Häfliger Ortenzia
LR3-004 19.06 14:48 Leone Massimo
2 : 6
Spinas Miro
winner-round-2
WR2-001 19.06 15:13 Bonello Bruno
2 : 6
Frei Roland
WR2-002 19.06 13:42 Rakic Bojan
6 : 0
Petrovic Dejan
WR2-003 19.06 14:14 Wolfisberg Oliver
1 : 6
Von Rohr Claudia
WR2-004 19.06 14:38 Berner Reto
0 : 6
Delle Fiamme Antonio
loser-round-2
LR2-001 19.06 14:37 Mitruccio Ernesto
6 : 0
Pauleit Hansjörg
LR2-002 w.o.
0 : 0
Stohler Daniel
LR2-003 w.o.
0 : 0
Rüttimann Alex
LR2-004 w.o.
0 : 0
Sonkur Mustafa
LR2-005 19.06 14:37 Terschawetz Thomas
1 : 6
Rathnayaka Suresh
LR2-006 w.o.
0 : 0
Häfliger Ortenzia
LR2-007 w.o.
0 : 0
Leone Massimo
LR2-008 19.06 13:54 Spinas Miro
6 : 3
Gürgen Alp
winner-round-1
WR1-001 19.06 13:54 Rathnayaka Suresh
5 : 6
Bonello Bruno
WR1-002 19.06 13:05 Häfliger Ortenzia
3 : 5
Frei Roland
WR1-003 19.06 12:01 Rakic Bojan
6 : 2
Leone Massimo
WR1-004 19.06 12:49 Petrovic Dejan
6 : 4
Gürgen Alp
WR1-005 19.06 13:17 Wolfisberg Oliver
6 : 4
Pauleit Hansjörg
WR1-006 19.06 12:01 Von Rohr Claudia
6 : 1
Stohler Daniel
WR1-007 19.06 12:33 Berner Reto
6 : 3
Rüttimann Alex
WR1-008 19.06 13:19 Delle Fiamme Antonio
6 : 4
Sonkur Mustafa
loser-round-1
LR1-001 w.o.
0 : 0
Mitruccio Ernesto
LR1-002 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-003 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-004 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-005 w.o.
0 : 0
Terschawetz Thomas
LR1-006 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-007 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-008 Spinas Miro
0 : 0
w.o.
beginner-round
BR-001 Rathnayaka Suresh
0 : 0
w.o.
BR-002 19.06 11:45 Mitruccio Ernesto
4 : 6
Bonello Bruno
BR-003 Häfliger Ortenzia
0 : 0
w.o.
BR-004 Frei Roland
0 : 0
w.o.
BR-005 Rakic Bojan
0 : 0
w.o.
BR-006 Leone Massimo
0 : 0
w.o.
BR-007 19.06 11:10 Petrovic Dejan
0 : DIS
Scheier Ruth Jo.
BR-008 Gürgen Alp
0 : 0
w.o.
BR-009 w.o.
0 : 0
Wolfisberg Oliver
BR-010 19.06 11:39 Pauleit Hansjörg
6 : 3
Terschawetz Thomas
BR-011 w.o.
0 : 0
Von Rohr Claudia
BR-012 w.o.
0 : 0
Stohler Daniel
BR-013 w.o.
0 : 0
Berner Reto
BR-014 w.o.
0 : 0
Rüttimann Alex
BR-015 19.06 11:38 Delle Fiamme Antonio
6 : 5
Spinas Miro
BR-016 w.o.
0 : 0
Sonkur Mustafa