You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Mittwoch, 21. Juli 2021

Lucky Panda Cup

Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge, Dietlikon
Endrunde, 9-Ball
21.07.2021 19:00 Uhr
final
GME PLAYER 1 PLAYER 2
F-001 22.07 01:42 Sonkur Mustafa
5 : 4
Poggiolini Marco
semi-final
SF-001 22.07 01:15 Sonkur Mustafa
5 : 4
Ayas Murat
SF-002 22.07 01:06 Schneider Daniel
4 : 5
Poggiolini Marco
quarter-final
QF-001 22.07 00:24 Tanasomboon Tanes
3 : 5
Sonkur Mustafa
QF-002 21.07 23:00 Di Santo Dario
2 : 5
Ayas Murat
QF-003 21.07 23:19 Schneider Daniel
5 : 2
Schneider Michael
QF-004 21.07 23:56 Poggiolini Marco
5 : 2
Gromilic Suad
loser-qualification
LQ-001 21.07 22:35 Henzi Philip
2 : 5
Sonkur Mustafa
LQ-002 21.07 23:11 Gromilic Suad
5 : 3
Zielinski Thomas
LQ-003 21.07 23:12 Jäger Ralf
2 : 5
Schneider Michael
LQ-004 21.07 22:02 Ernst Nicolas
1 : 5
Ayas Murat
loser-round-3
LR3-001 21.07 21:58 Henzi Philip
5 : 1
Marcelic Orin
LR3-002 21.07 22:08 Gromilic Suad
5 : 4
Bekteshi Brendon
LR3-003 21.07 22:32 Jäger Ralf
5 : 4
Di Santo Dino
LR3-004 21.07 21:24 Nielsen Brian
0 : 5
Ernst Nicolas
winner-round-2
WR2-001 21.07 21:10 Tanasomboon Tanes
5 : 0
Zielinski Thomas
WR2-002 21.07 21:49 Sonkur Mustafa
2 : 5
Di Santo Dario
WR2-003 21.07 21:26 Ayas Murat
2 : 5
Schneider Daniel
WR2-004 21.07 21:19 Poggiolini Marco
5 : 4
Schneider Michael
loser-round-2
LR2-001 21.07 21:11 Saechan Chittiporn
1 : 5
Henzi Philip
LR2-002 w.o.
0 : 0
Marcelic Orin
LR2-003 w.o.
0 : 0
Gromilic Suad
LR2-004 21.07 21:07 Briker Patrick
4 : 5
Bekteshi Brendon
LR2-005 21.07 21:19 Schwandt David
0 : 5
Jäger Ralf
LR2-006 w.o.
0 : 0
Di Santo Dino
LR2-007 w.o.
0 : 0
Nielsen Brian
LR2-008 21.07 21:10 Müller Beat
2 : 5
Ernst Nicolas
winner-round-1
WR1-001 21.07 20:41 Tanasomboon Tanes
5 : 2
Jäger Ralf
WR1-002 21.07 20:16 Zielinski Thomas
5 : 2
Di Santo Dino
WR1-003 21.07 19:50 Sonkur Mustafa
5 : 0
Nielsen Brian
WR1-004 21.07 20:40 Di Santo Dario
5 : 4
Ernst Nicolas
WR1-005 21.07 20:32 Ayas Murat
5 : 3
Henzi Philip
WR1-006 21.07 19:39 Marcelic Orin
1 : 5
Schneider Daniel
WR1-007 21.07 20:24 Poggiolini Marco
5 : 2
Gromilic Suad
WR1-008 21.07 20:13 Bekteshi Brendon
4 : 5
Schneider Michael
loser-round-1
LR1-001 w.o.
0 : 0
Saechan Chittiporn
LR1-002 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-003 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-004 Briker Patrick
0 : 0
w.o.
LR1-005 w.o.
0 : 0
Schwandt David
LR1-006 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-007 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-008 Müller Beat
0 : 0
w.o.
beginner-round
BR-001 Tanasomboon Tanes
0 : 0
w.o.
BR-002 21.07 19:54 Saechan Chittiporn
1 : 5
Jäger Ralf
BR-003 Zielinski Thomas
0 : 0
w.o.
BR-004 Di Santo Dino
0 : 0
w.o.
BR-005 Sonkur Mustafa
0 : 0
w.o.
BR-006 Nielsen Brian
0 : 0
w.o.
BR-007 21.07 19:54 Di Santo Dario
5 : 2
Briker Patrick
BR-008 Ernst Nicolas
0 : 0
w.o.
BR-009 w.o.
0 : 0
Ayas Murat
BR-010 21.07 19:37 Henzi Philip
5 : 1
Schwandt David
BR-011 w.o.
0 : 0
Marcelic Orin
BR-012 w.o.
0 : 0
Schneider Daniel
BR-013 w.o.
0 : 0
Poggiolini Marco
BR-014 w.o.
0 : 0
Gromilic Suad
BR-015 21.07 19:30 Bekteshi Brendon
5 : 0
Müller Beat
BR-016 w.o.
0 : 0
Schneider Michael