You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Samstag, 21. Mai 2022

QT - Runde 2 - 10-Ball

Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge, Dietlikon
Endrunde, 10-Ball
21.05.2022 11:00 Uhr, Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge Dietlikon
final
GME PLAYER 1 PLAYER 2
F-001 21.05 23:02 Von Rohr Claudia
6 : 4
Gauch Fabian
semi-final
SF-001 21.05 21:42 Delle Fiamme Antonio
5 : 6
Von Rohr Claudia
SF-002 21.05 20:08 Gauch Fabian
6 : 2
Himmelsbach Manfred
quarter-final
QF-001 21.05 19:52 Delle Fiamme Antonio
6 : 3
Keller Cindy
QF-002 21.05 19:50 Von Rohr Claudia
6 : 5
Catarino Marcelo
QF-003 21.05 19:04 Gauch Fabian
6 : 2
Spinas Miro
QF-004 21.05 18:10 Himmelsbach Manfred
6 : 2
Lozic Velimir
loser-qualification
LQ-001 21.05 16:57 Schorno Ruedi
1 : 6
Lozic Velimir
LQ-002 21.05 18:15 Bonello Bruno
5 : 6
Catarino Marcelo
LQ-003 21.05 17:48 Spinas Miro
6 : 5
Pauleit Hansjörg
LQ-004 21.05 18:14 Keller Cindy
6 : 3
Kunz Michael
loser-round-3
LR3-001 21.05 16:03 Schorno Ruedi
6 : 1
Subasic Adis
LR3-002 21.05 16:22 Häfliger Ortenzia
5 : 6
Bonello Bruno
LR3-003 21.05 16:15 Spinas Miro
6 : 3
Terschawetz Thomas
LR3-004 21.05 17:11 Kälin Markus
2 : 6
Keller Cindy
winner-round-2
WR2-001 21.05 14:56 Catarino Marcelo
5 : 6
Delle Fiamme Antonio
WR2-002 21.05 14:43 Lozic Velimir
0 : 6
Von Rohr Claudia
WR2-003 21.05 14:49 Kunz Michael
4 : 6
Gauch Fabian
WR2-004 21.05 15:36 Pauleit Hansjörg
5 : 6
Himmelsbach Manfred
loser-round-2
LR2-001 21.05 14:54 Zürcher Sandro
5 : 6
Schorno Ruedi
LR2-002 w.o.
0 : 0
Subasic Adis
LR2-003 21.05 13:34 Gürgen Alp
2 : 6
Häfliger Ortenzia
LR2-004 21.05 14:36 Bonello Bruno
6 : 1
Wolfisberg Oliver
LR2-005 21.05 13:56 Scheier Ruth Jo.
1 : 6
Spinas Miro
LR2-006 21.05 14:56 Terschawetz Thomas
6 : 5
Frei Roland
LR2-007 w.o.
0 : 0
Kälin Markus
LR2-008 21.05 15:36 Mitruccio Ernesto
3 : 6
Keller Cindy
winner-round-1
WR1-001 21.05 13:07 Catarino Marcelo
6 : 3
Spinas Miro
WR1-002 21.05 12:54 Frei Roland
4 : 6
Delle Fiamme Antonio
WR1-003 21.05 13:10 Kälin Markus
1 : 6
Lozic Velimir
WR1-004 21.05 13:56 Von Rohr Claudia
6 : 2
Keller Cindy
WR1-005 21.05 13:19 Kunz Michael
6 : 1
Schorno Ruedi
WR1-006 21.05 13:04 Gauch Fabian
6 : 2
Subasic Adis
WR1-007 21.05 12:04 Pauleit Hansjörg
6 : 1
Häfliger Ortenzia
WR1-008 21.05 13:46 Himmelsbach Manfred
6 : 4
Wolfisberg Oliver
loser-round-1
LR1-001 w.o.
0 : 0
Zürcher Sandro
LR1-002 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-003 w.o.
0 : 0
Gürgen Alp
LR1-004 Bonello Bruno
0 : 0
w.o.
LR1-005 w.o.
0 : 0
Scheier Ruth Jo.
LR1-006 Terschawetz Thomas
0 : 0
w.o.
LR1-007 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-008 Mitruccio Ernesto
0 : 0
w.o.
beginner-round
BR-001 Catarino Marcelo
0 : 0
w.o.
BR-002 21.05 12:00 Zürcher Sandro
1 : 6
Spinas Miro
BR-003 Frei Roland
0 : 0
w.o.
BR-004 Delle Fiamme Antonio
0 : 0
w.o.
BR-005 Kälin Markus
0 : 0
w.o.
BR-006 21.05 12:18 Gürgen Alp
3 : 6
Lozic Velimir
BR-007 21.05 12:16 Bonello Bruno
3 : 6
Von Rohr Claudia
BR-008 Keller Cindy
0 : 0
w.o.
BR-009 w.o.
0 : 0
Kunz Michael
BR-010 21.05 12:12 Schorno Ruedi
6 : 3
Scheier Ruth Jo.
BR-011 21.05 12:10 Terschawetz Thomas
3 : 6
Gauch Fabian
BR-012 w.o.
0 : 0
Subasic Adis
BR-013 w.o.
0 : 0
Pauleit Hansjörg
BR-014 w.o.
0 : 0
Häfliger Ortenzia
BR-015 21.05 12:15 Himmelsbach Manfred
6 : 2
Mitruccio Ernesto
BR-016 w.o.
0 : 0
Wolfisberg Oliver