You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Sonntag, 14. August 2022

Lucky Panda Open 10-Ball

Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge, Dietlikon
Endrunde, 10-Ball
14.08.2022 11:00 Uhr, Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge Dietlikon
final
GME PLAYER 1 PLAYER 2
F-001 01.01 01:00 Bregu Eduard
7 : 0
Schneider Michael
semi-final
SF-001 14.08 20:23 Bregu Eduard
7 : 6
Sonkur Mustafa
SF-002 14.08 20:00 Gauch Fabian
2 : 7
Schneider Michael
quarter-final
QF-001 14.08 16:46 Lovas Tommy John
1 : 7
Bregu Eduard
QF-002 14.08 18:43 Jäger Ralf
6 : 7
Sonkur Mustafa
QF-003 14.08 17:50 Tu Mile
3 : 7
Gauch Fabian
QF-004 14.08 19:17 Schneider Michael
7 : 5
Tanasomboon Tanes
loser-qualification
LQ-001 14.08 17:23 Henzi Philip
4 : 6
Tanasomboon Tanes
LQ-002 14.08 16:34 Gauch Fabian
6 : 5
Iacuzzo Stefano
LQ-003 14.08 15:57 Wagenmann Frank
1 : 6
Bregu Eduard
LQ-004 14.08 16:57 Spinas Miro
2 : 6
Sonkur Mustafa
loser-round-3
LR3-001 14.08 15:26 Wolfisberg Oliver
3 : 6
Henzi Philip
LR3-002 14.08 15:18 Kumar Sanjeev
3 : 6
Gauch Fabian
LR3-003 14.08 15:16 Flore Vlad
0 : 6
Wagenmann Frank
LR3-004 14.08 15:58 Albrecht Peter
5 : 6
Spinas Miro
winner-round-2
WR2-001 14.08 14:02 Lovas Tommy John
7 : 4
Iacuzzo Stefano
WR2-002 14.08 16:05 Jäger Ralf
7 : 2
Tanasomboon Tanes
WR2-003 14.08 13:56 Sonkur Mustafa
1 : 7
Tu Mile
WR2-004 14.08 14:59 Bregu Eduard
5 : 7
Schneider Michael
loser-round-2
LR2-001 14.08 14:08 Schorno Ruedi
2 : 6
Wolfisberg Oliver
LR2-002 w.o.
0 : 0
Henzi Philip
LR2-003 14.08 14:03 Kumar Sanjeev
6 : 2
Zimmerli Roland
LR2-004 14.08 13:35 Rothenfluh Christof
4 : 6
Gauch Fabian
LR2-005 14.08 14:36 Kälin Markus
4 : 6
Flore Vlad
LR2-006 w.o.
0 : 0
Wagenmann Frank
LR2-007 w.o.
0 : 0
Albrecht Peter
LR2-008 14.08 14:32 Thavapala Jothy
3 : 6
Spinas Miro
winner-round-1
WR1-001 14.08 12:58 Lovas Tommy John
6 : 2
Flore Vlad
WR1-002 14.08 11:56 Iacuzzo Stefano
6 : 3
Wagenmann Frank
WR1-003 14.08 14:25 Albrecht Peter
1 : 6
Jäger Ralf
WR1-004 14.08 12:41 Spinas Miro
2 : 6
Tanasomboon Tanes
WR1-005 14.08 12:38 Sonkur Mustafa
6 : 0
Wolfisberg Oliver
WR1-006 14.08 12:11 Tu Mile
6 : 2
Henzi Philip
WR1-007 14.08 12:00 Zimmerli Roland
0 : 6
Bregu Eduard
WR1-008 14.08 12:23 Schneider Michael
6 : 4
Gauch Fabian
loser-round-1
LR1-001 w.o.
0 : 0
Schorno Ruedi
LR1-002 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-003 w.o.
0 : 0
Kumar Sanjeev
LR1-004 Rothenfluh Christof
0 : 0
w.o.
LR1-005 w.o.
0 : 0
Kälin Markus
LR1-006 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-007 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-008 Thavapala Jothy
0 : 0
w.o.
beginner-round
BR-001 Lovas Tommy John
0 : 0
w.o.
BR-002 14.08 12:06 Schorno Ruedi
1 : 6
Flore Vlad
BR-003 Iacuzzo Stefano
0 : 0
w.o.
BR-004 Wagenmann Frank
0 : 0
w.o.
BR-005 Albrecht Peter
0 : 0
w.o.
BR-006 14.08 13:23 Jäger Ralf
6 : 4
Kumar Sanjeev
BR-007 14.08 12:07 Rothenfluh Christof
2 : 6
Spinas Miro
BR-008 Tanasomboon Tanes
0 : 0
w.o.
BR-009 w.o.
0 : 0
Sonkur Mustafa
BR-010 14.08 12:05 Kälin Markus
1 : 6
Wolfisberg Oliver
BR-011 w.o.
0 : 0
Tu Mile
BR-012 w.o.
0 : 0
Henzi Philip
BR-013 w.o.
0 : 0
Zimmerli Roland
BR-014 w.o.
0 : 0
Bregu Eduard
BR-015 14.08 11:40 Schneider Michael
6 : 0
Thavapala Jothy
BR-016 w.o.
0 : 0
Gauch Fabian