You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Mittwoch, 18. Mai 2022

Lucky Panda Cup

Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge, Dietlikon
Endrunde, 10-Ball
18.05.2022 19:00 Uhr, Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge Dietlikon
final
GME PLAYER 1 PLAYER 2
F-001 19.05 02:56 Lisenko Philipp
5 : 6
Sarafimoski Novo
semi-final
SF-001 19.05 01:49 Lisenko Philipp
5 : 4
Wagenmann Frank
SF-002 19.05 01:53 Sarafimoski Novo
5 : 3
Sonkur Mustafa
quarter-final
QF-001 19.05 01:05 Lisenko Philipp
5 : 2
Di Santo Dino
QF-002 19.05 01:03 Joos Sijon
4 : 5
Wagenmann Frank
QF-003 19.05 00:17 Olech Michal
4 : 5
Sarafimoski Novo
QF-004 19.05 00:54 Sonkur Mustafa
5 : 1
Kryeziu Agim
winner-round-3
WR3-001 19.05 00:21 Lisenko Philipp
5 : 3
Tanasomboon Tanes
WR3-002 19.05 00:10 Di Santo Dino
5 : 3
Jasiqi Sami
WR3-003 19.05 00:17 Joos Sijon
5 : 1
Wagner Woldai
WR3-004 18.05 23:30 Jäger Ralf
2 : 5
Wagenmann Frank
WR3-005 18.05 23:32 Olech Michal
5 : 1
Koch Sebastian
WR3-006 18.05 23:25 Sarafimoski Novo
5 : 3
Ernst Nicolas
WR3-007 18.05 23:48 Nasufi Alen
1 : 5
Sonkur Mustafa
WR3-008 18.05 23:59 Lorenzo Juan
4 : 5
Kryeziu Agim
loser-qualification
LQ-001 18.05 23:11 Jasiqi Sami
4 : 3
Gürgen Alp
LQ-002 18.05 23:37 Heim Dominik
1 : 4
Wagner Woldai
LQ-003 01.01 01:00 Wagenmann Frank
4 : 2
Pawel Seremak
LQ-004 18.05 22:17 Ernst Nicolas
4 : 1
Rathnayaka Suresh
LQ-005 18.05 22:28 Tanasomboon Tanes
4 : 1
Tihanov Simon
LQ-006 18.05 22:53 Kryeziu Agim
4 : 1
Gastaldi Guido
LQ-007 18.05 22:46 Wyrsch Theo
3 : 4
Koch Sebastian
LQ-008 18.05 22:58 Sonkur Mustafa
4 : 3
Bartok Gabor
loser-round-3
LR3-001 18.05 22:10 Kumar Sanjeev
1 : 4
Jasiqi Sami
LR3-002 18.05 22:22 Di Santo Dario
2 : 4
Heim Dominik
LR3-003 18.05 20:50 Wagenmann Frank
4 : 3
Marcelic Orin
LR3-004 18.05 21:56 Pascucci Mike
0 : 4
Ernst Nicolas
LR3-005 18.05 21:18 Tanasomboon Tanes
4 : 1
Wolfisberg Oliver
LR3-006 18.05 22:09 Kryeziu Agim
4 : 0
Scheier Ruth Jo.
LR3-007 01.01 01:00 Candeloro Toni
3 : 4
Wyrsch Theo
LR3-008 01.01 01:00 Müller Beat
0 : 4
Sonkur Mustafa
winner-round-2
WR2-001 18.05 21:58 Lisenko Philipp
5 : 2
Wagner Woldai
WR2-002 18.05 21:10 Gürgen Alp
4 : 5
Di Santo Dino
WR2-003 18.05 21:12 Rathnayaka Suresh
1 : 5
Joos Sijon
WR2-004 18.05 21:40 Jäger Ralf
5 : 2
Pawel Seremak
WR2-005 18.05 21:34 Olech Michal
5 : 2
Gastaldi Guido
WR2-006 18.05 21:48 Tihanov Simon
2 : 5
Sarafimoski Novo
WR2-007 18.05 21:39 Nasufi Alen
5 : 1
Bartok Gabor
WR2-008 18.05 21:58 Lorenzo Juan
5 : 3
Koch Sebastian
loser-round-2
LR2-001 18.05 21:27 Kumar Sanjeev
4 : 3
Flore Vlad
LR2-002 w.o.
0 : 0
Jasiqi Sami
LR2-003 w.o.
0 : 0
Di Santo Dario
LR2-004 w.o.
0 : 0
Heim Dominik
LR2-005 w.o.
0 : 0
Wagenmann Frank
LR2-006 w.o.
0 : 0
Marcelic Orin
LR2-007 w.o.
0 : 0
Pascucci Mike
LR2-008 w.o.
0 : 0
Ernst Nicolas
LR2-009 w.o.
0 : 0
Tanasomboon Tanes
LR2-010 w.o.
0 : 0
Wolfisberg Oliver
LR2-011 w.o.
0 : 0
Kryeziu Agim
LR2-012 w.o.
0 : 0
Scheier Ruth Jo.
LR2-013 w.o.
0 : 0
Candeloro Toni
LR2-014 w.o.
0 : 0
Wyrsch Theo
LR2-015 w.o.
0 : 0
Müller Beat
LR2-016 w.o.
0 : 0
Sonkur Mustafa
winner-round-1
WR1-001 18.05 20:45 Tanasomboon Tanes
3 : 4
Lisenko Philipp
WR1-002 18.05 20:11 Wagner Woldai
4 : 2
Wolfisberg Oliver
WR1-003 18.05 19:59 Kryeziu Agim
3 : 4
Gürgen Alp
WR1-004 18.05 20:03 Scheier Ruth Jo.
1 : 4
Di Santo Dino
WR1-005 18.05 19:35 Rathnayaka Suresh
4 : 0
Candeloro Toni
WR1-006 18.05 20:07 Wyrsch Theo
2 : 4
Joos Sijon
WR1-007 18.05 19:43 Jäger Ralf
4 : 0
Müller Beat
WR1-008 01.01 01:00 Pawel Seremak
4 : 2
Sonkur Mustafa
WR1-009 18.05 20:25 Olech Michal
4 : 1
Flore Vlad
WR1-010 18.05 20:28 Gastaldi Guido
4 : 1
Jasiqi Sami
WR1-011 18.05 20:47 Di Santo Dario
3 : 4
Tihanov Simon
WR1-012 01.01 01:00 Heim Dominik
2 : 4
Sarafimoski Novo
WR1-013 18.05 20:14 Nasufi Alen
4 : 2
Wagenmann Frank
WR1-014 18.05 19:50 Bartok Gabor
4 : 1
Marcelic Orin
WR1-015 18.05 20:45 Lorenzo Juan
4 : 3
Pascucci Mike
WR1-016 18.05 19:47 Koch Sebastian
4 : 3
Ernst Nicolas
loser-round-1
LR1-001 w.o.
0 : 0
Kumar Sanjeev
LR1-002 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-003 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-004 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-005 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-006 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-007 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-008 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-009 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-010 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-011 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-012 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-013 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-014 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-015 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-016 w.o.
0 : 0
w.o.
beginner-round
BR-001 Tanasomboon Tanes
0 : 0
w.o.
BR-002 18.05 19:55 Lisenko Philipp
4 : 2
Kumar Sanjeev
BR-003 Wagner Woldai
0 : 0
w.o.
BR-004 Wolfisberg Oliver
0 : 0
w.o.
BR-005 Kryeziu Agim
0 : 0
w.o.
BR-006 Gürgen Alp
0 : 0
w.o.
BR-007 Scheier Ruth Jo.
0 : 0
w.o.
BR-008 Di Santo Dino
0 : 0
w.o.
BR-009 Rathnayaka Suresh
0 : 0
w.o.
BR-010 Candeloro Toni
0 : 0
w.o.
BR-011 Wyrsch Theo
0 : 0
w.o.
BR-012 Joos Sijon
0 : 0
w.o.
BR-013 Jäger Ralf
0 : 0
w.o.
BR-014 Müller Beat
0 : 0
w.o.
BR-015 Pawel Seremak
0 : 0
w.o.
BR-016 Sonkur Mustafa
0 : 0
w.o.
BR-017 w.o.
0 : 0
Olech Michal
BR-018 w.o.
0 : 0
Flore Vlad
BR-019 w.o.
0 : 0
Gastaldi Guido
BR-020 w.o.
0 : 0
Jasiqi Sami
BR-021 w.o.
0 : 0
Di Santo Dario
BR-022 w.o.
0 : 0
Tihanov Simon
BR-023 w.o.
0 : 0
Heim Dominik
BR-024 w.o.
0 : 0
Sarafimoski Novo
BR-025 w.o.
0 : 0
Nasufi Alen
BR-026 w.o.
0 : 0
Wagenmann Frank
BR-027 w.o.
0 : 0
Bartok Gabor
BR-028 w.o.
0 : 0
Marcelic Orin
BR-029 w.o.
0 : 0
Lorenzo Juan
BR-030 w.o.
0 : 0
Pascucci Mike
BR-031 w.o.
0 : 0
Koch Sebastian
BR-032 w.o.
0 : 0
Ernst Nicolas