You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Mittwoch, 01. Juni 2022

Lucky Panda Cup

Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge, Dietlikon
Endrunde, 10-Ball
01.06.2022 19:00 Uhr, Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge Dietlikon
final
GME PLAYER 1 PLAYER 2
F-001 02.06 02:12 Nasufi Alen
1 : 5
Schneider Michael
semi-final
SF-001 02.06 01:37 Rathnayaka Suresh
4 : 5
Nasufi Alen
SF-002 02.06 01:17 Schneider Michael
5 : 0
Joos Sijon
quarter-final
QF-001 02.06 00:16 Marcelic Orin
2 : 5
Rathnayaka Suresh
QF-002 01.01 01:00 Di Santo Dino
2 : 5
Nasufi Alen
QF-003 02.06 00:46 Schneider Michael
5 : 0
Tanasomboon Tanes
QF-004 02.06 00:09 Olech Michal
0 : 5
Joos Sijon
loser-qualification
LQ-001 01.06 23:26 Di Santo Dario
2 : 5
Rathnayaka Suresh
LQ-002 30.11 00:00 Wolfisberg Oliver
2 : 5
Tanasomboon Tanes
LQ-003 01.01 01:00 Kryeziu Agim
0 : 5
Nasufi Alen
LQ-004 01.06 22:59 Joos Sijon
5 : 1
Kunz Michael
loser-round-3
LR3-001 01.06 22:45 Wyrsch Theo
3 : 4
Di Santo Dario
LR3-002 01.06 23:08 Heim Dominik
3 : 4
Wolfisberg Oliver
LR3-003 01.06 23:19 Gastaldi Guido
2 : 4
Kryeziu Agim
LR3-004 01.06 22:16 Joos Sijon
4 : 1
Pascucci Mike
winner-round-2
WR2-001 01.06 22:34 Tanasomboon Tanes
3 : 5
Marcelic Orin
WR2-002 01.06 21:45 Di Santo Dino
5 : 2
Rathnayaka Suresh
WR2-003 01.06 22:21 Schneider Michael
5 : 2
Kunz Michael
WR2-004 01.06 22:15 Nasufi Alen
4 : 5
Olech Michal
loser-round-2
LR2-001 01.06 21:46 Wyrsch Theo
4 : 1
Tihanov Simon
LR2-002 w.o.
0 : 0
Di Santo Dario
LR2-003 01.06 21:27 Heim Dominik
4 : 1
Flore Vlad
LR2-004 01.06 22:10 Scheier Ruth Jo.
1 : 4
Wolfisberg Oliver
LR2-005 01.06 22:25 Gastaldi Guido
4 : 1
Wagner Woldai
LR2-006 01.06 20:40 Jasiqi Avni
1 : 4
Kryeziu Agim
LR2-007 01.06 21:21 Joos Sijon
4 : 1
Jasiqi Sami
LR2-008 01.06 21:41 Müller Beat
2 : 4
Pascucci Mike
winner-round-1
WR1-001 01.06 21:32 Tanasomboon Tanes
5 : 1
Wagner Woldai
WR1-002 01.06 20:02 Marcelic Orin
5 : 3
Kryeziu Agim
WR1-003 01.06 20:36 Di Santo Dino
5 : 3
Jasiqi Sami
WR1-004 01.06 20:48 Pascucci Mike
4 : 5
Rathnayaka Suresh
WR1-005 01.06 21:00 Schneider Michael
5 : 1
Tihanov Simon
WR1-006 01.06 21:07 Di Santo Dario
4 : 5
Kunz Michael
WR1-007 01.06 20:47 Nasufi Alen
5 : 3
Flore Vlad
WR1-008 01.06 21:02 Wolfisberg Oliver
4 : 5
Olech Michal
loser-round-1
LR1-001 w.o.
0 : 0
Wyrsch Theo
LR1-002 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-003 w.o.
0 : 0
Heim Dominik
LR1-004 Scheier Ruth Jo.
0 : 0
w.o.
LR1-005 w.o.
0 : 0
Gastaldi Guido
LR1-006 Jasiqi Avni
0 : 0
w.o.
LR1-007 w.o.
0 : 0
Joos Sijon
LR1-008 Müller Beat
0 : 0
w.o.
beginner-round
BR-001 Tanasomboon Tanes
0 : 0
w.o.
BR-002 01.06 19:52 Wagner Woldai
4 : 1
Wyrsch Theo
BR-003 Marcelic Orin
0 : 0
w.o.
BR-004 Kryeziu Agim
0 : 0
w.o.
BR-005 Di Santo Dino
0 : 0
w.o.
BR-006 01.06 19:54 Jasiqi Sami
4 : 2
Heim Dominik
BR-007 01.06 19:44 Pascucci Mike
4 : 0
Scheier Ruth Jo.
BR-008 Rathnayaka Suresh
0 : 0
w.o.
BR-009 w.o.
0 : 0
Schneider Michael
BR-010 01.06 20:18 Tihanov Simon
4 : 3
Gastaldi Guido
BR-011 01.06 20:02 Jasiqi Avni
3 : 4
Di Santo Dario
BR-012 w.o.
0 : 0
Kunz Michael
BR-013 w.o.
0 : 0
Nasufi Alen
BR-014 01.06 19:47 Flore Vlad
4 : 2
Joos Sijon
BR-015 01.06 19:43 Wolfisberg Oliver
4 : 0
Müller Beat
BR-016 w.o.
0 : 0
Olech Michal