You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Mittwoch, 29. Juni 2022

Lucky Panda Cup (Spezial vor Sommerpause)

Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge, Dietlikon
Endrunde, 10-Ball
29.06.2022 19:00 Uhr, Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge Dietlikon
final
GME PLAYER 1 PLAYER 2
F-001 30.06 02:42 Schneider Michael
0 : 5
Salim Can
semi-final
SF-001 30.06 02:23 Schneider Michael
5 : 0
Olech Michal
SF-002 01.01 01:00 He Mario
4 : 5
Salim Can
quarter-final
QF-001 30.06 01:33 Schneider Michael
5 : 3
Ernst Nicolas
QF-002 30.06 02:02 Olech Michal
5 : 4
Sarafimoski Novo
QF-003 30.06 01:57 He Mario
5 : 3
Henzi Philip
QF-004 30.06 01:12 Salim Can
5 : 0
Tanasomboon Tanes
loser-qualification
LQ-001 30.06 00:14 Ernst Nicolas
4 : 0
Jäger Ralf
LQ-002 30.06 00:35 Ayas Murat
2 : 4
Sarafimoski Novo
LQ-003 30.06 01:15 Henzi Philip
4 : 3
Sonkur Mustafa
LQ-004 30.06 00:40 Jasiqi Sami
2 : 4
Tanasomboon Tanes
loser-round-5
LR5-001 29.06 23:47 Ernst Nicolas
4 : 1
Di Santo Dino
LR5-002 29.06 23:43 Gromilic Suad
1 : 4
Ayas Murat
LR5-003 30.06 00:07 Rathnayaka Suresh
0 : 4
Henzi Philip
LR5-004 29.06 23:38 Nasufi Alen
1 : 4
Jasiqi Sami
winner-round-3
WR3-001 29.06 23:20 Schneider Michael
5 : 2
Tanasomboon Tanes
WR3-002 29.06 23:23 Sonkur Mustafa
4 : 5
Olech Michal
WR3-003 29.06 23:23 He Mario
5 : 1
Sarafimoski Novo
WR3-004 29.06 23:23 Jäger Ralf
0 : 5
Salim Can
loser-round-4
LR4-001 29.06 23:18 Marcelic Orin
2 : 4
Ernst Nicolas
LR4-002 29.06 22:55 Di Santo Dino
4 : 1
Wagner Woldai
LR4-003 29.06 23:01 Zuliani Mario
3 : 4
Gromilic Suad
LR4-004 29.06 22:57 Joos Steffen
0 : 4
Ayas Murat
LR4-005 29.06 22:54 Rathnayaka Suresh
4 : 2
Méroz Jean-Pierre
LR4-006 29.06 23:26 Nielsen Brian
2 : 4
Henzi Philip
LR4-007 29.06 22:28 Weber Camil
1 : 4
Nasufi Alen
LR4-008 29.06 22:54 Scheier Ruth Jo.
0 : 4
Jasiqi Sami
loser-round-3
LR3-001 29.06 22:45 Gastaldi Guido
3 : 4
Marcelic Orin
LR3-002 29.06 21:59 Wolfisberg Oliver
1 : 4
Di Santo Dino
LR3-003 29.06 21:56 Zuliani Mario
4 : 1
Sinclair Scott
LR3-004 29.06 22:19 Joos Steffen
4 : 0
Flore Vlad
LR3-005 29.06 21:53 Thoden Claus
0 : 4
Rathnayaka Suresh
LR3-006 29.06 22:20 Nielsen Brian
4 : 2
Di Santo Dario
LR3-007 29.06 21:57 Marius Ciurariu
1 : 4
Weber Camil
LR3-008 29.06 22:15 Scheier Ruth Jo.
4 : 0
Kryeziu Agim
winner-round-2
WR2-001 29.06 21:10 Schneider Michael
4 : 0
Méroz Jean-Pierre
WR2-002 29.06 22:15 Henzi Philip
2 : 4
Tanasomboon Tanes
WR2-003 29.06 21:33 Sonkur Mustafa
4 : 2
Nasufi Alen
WR2-004 29.06 21:35 Jasiqi Sami
3 : 4
Olech Michal
WR2-005 29.06 20:56 He Mario
4 : 0
Ernst Nicolas
WR2-006 29.06 21:43 Wagner Woldai
1 : 4
Sarafimoski Novo
WR2-007 29.06 21:46 Gromilic Suad
1 : 4
Jäger Ralf
WR2-008 29.06 21:30 Salim Can
4 : 3
Ayas Murat
loser-round-2
LR2-001 29.06 21:08 Gastaldi Guido
4 : 0
Candeloro Toni
LR2-002 w.o.
0 : 0
Marcelic Orin
LR2-003 w.o.
0 : 0
Wolfisberg Oliver
LR2-004 w.o.
0 : 0
Di Santo Dino
LR2-005 w.o.
0 : 0
Zuliani Mario
LR2-006 w.o.
0 : 0
Sinclair Scott
LR2-007 w.o.
0 : 0
Joos Steffen
LR2-008 29.06 21:40 Müller Beat
2 : 4
Flore Vlad
LR2-009 29.06 21:17 Thoden Claus
4 : 2
Napolitano Mauro
LR2-010 w.o.
0 : 0
Rathnayaka Suresh
LR2-011 w.o.
0 : 0
Nielsen Brian
LR2-012 w.o.
0 : 0
Di Santo Dario
LR2-013 w.o.
0 : 0
Marius Ciurariu
LR2-014 w.o.
0 : 0
Weber Camil
LR2-015 w.o.
0 : 0
Scheier Ruth Jo.
LR2-016 29.06 21:26 Kryeziu Agim
4 : 2
Joos Sijon
winner-round-1
WR1-001 29.06 20:43 Schneider Michael
4 : 1
Flore Vlad
WR1-002 29.06 20:04 Joos Steffen
3 : 4
Méroz Jean-Pierre
WR1-003 29.06 20:02 Henzi Philip
4 : 2
Sinclair Scott
WR1-004 29.06 21:12 Zuliani Mario
2 : 4
Tanasomboon Tanes
WR1-005 29.06 20:53 Sonkur Mustafa
4 : 3
Di Santo Dino
WR1-006 01.01 01:00 Nasufi Alen
4 : 3
Wolfisberg Oliver
WR1-007 01.01 01:00 Marcelic Orin
1 : 4
Jasiqi Sami
WR1-008 29.06 20:33 Candeloro Toni
0 : 4
Olech Michal
WR1-009 29.06 20:41 He Mario
4 : 1
Joos Sijon
WR1-010 29.06 20:20 Scheier Ruth Jo.
1 : 4
Ernst Nicolas
WR1-011 29.06 20:53 Weber Camil
3 : 4
Wagner Woldai
WR1-012 29.06 20:39 Marius Ciurariu
2 : 4
Sarafimoski Novo
WR1-013 01.01 01:00 Gromilic Suad
4 : 2
Di Santo Dario
WR1-014 29.06 20:46 Nielsen Brian
1 : 4
Jäger Ralf
WR1-015 29.06 20:30 Rathnayaka Suresh
0 : 4
Salim Can
WR1-016 29.06 20:34 Napolitano Mauro
1 : 4
Ayas Murat
loser-round-1
LR1-001 w.o.
0 : 0
Gastaldi Guido
LR1-002 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-003 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-004 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-005 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-006 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-007 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-008 Müller Beat
0 : 0
w.o.
LR1-009 w.o.
0 : 0
Thoden Claus
LR1-010 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-011 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-012 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-013 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-014 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-015 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-016 Kryeziu Agim
0 : 0
w.o.
beginner-round
BR-001 Schneider Michael
0 : 0
w.o.
BR-002 29.06 20:04 Flore Vlad
4 : 1
Gastaldi Guido
BR-003 Joos Steffen
0 : 0
w.o.
BR-004 Méroz Jean-Pierre
0 : 0
w.o.
BR-005 Henzi Philip
0 : 0
w.o.
BR-006 Sinclair Scott
0 : 0
w.o.
BR-007 Zuliani Mario
0 : 0
w.o.
BR-008 Tanasomboon Tanes
0 : 0
w.o.
BR-009 Sonkur Mustafa
0 : 0
w.o.
BR-010 Di Santo Dino
0 : 0
w.o.
BR-011 Nasufi Alen
0 : 0
w.o.
BR-012 Wolfisberg Oliver
0 : 0
w.o.
BR-013 Marcelic Orin
0 : 0
w.o.
BR-014 Jasiqi Sami
0 : 0
w.o.
BR-015 29.06 19:59 Müller Beat
1 : 4
Candeloro Toni
BR-016 Olech Michal
0 : 0
w.o.
BR-017 w.o.
0 : 0
He Mario
BR-018 29.06 20:11 Joos Sijon
4 : 3
Thoden Claus
BR-019 w.o.
0 : 0
Scheier Ruth Jo.
BR-020 w.o.
0 : 0
Ernst Nicolas
BR-021 w.o.
0 : 0
Weber Camil
BR-022 w.o.
0 : 0
Wagner Woldai
BR-023 w.o.
0 : 0
Marius Ciurariu
BR-024 w.o.
0 : 0
Sarafimoski Novo
BR-025 w.o.
0 : 0
Gromilic Suad
BR-026 w.o.
0 : 0
Di Santo Dario
BR-027 w.o.
0 : 0
Nielsen Brian
BR-028 w.o.
0 : 0
Jäger Ralf
BR-029 w.o.
0 : 0
Rathnayaka Suresh
BR-030 w.o.
0 : 0
Salim Can
BR-031 01.01 01:00 Napolitano Mauro
4 : 1
Kryeziu Agim
BR-032 w.o.
0 : 0
Ayas Murat