You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Mittwoch, 23. November 2022

Lucky Panda Cup

Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge, Dietlikon
Endrunde, 9-Ball
23.11.2022 19:00 Uhr, Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge Dietlikon
final
GME PLAYER 1 PLAYER 2
F-001 24.11 01:09 Tanasomboon Tanes
11 : 0
Sarac Bojana
semi-final
SF-001 01.01 01:00 Tanasomboon Tanes
5 : 1
Sarafimoski Novo
SF-002 24.11 00:46 Sarac Bojana
5 : 2
Olech Michal
quarter-final
QF-001 24.11 00:11 Tanasomboon Tanes
5 : 4
Sonkur Mustafa
QF-002 24.11 00:06 Sarafimoski Novo
5 : 4
Di Santo Dino
QF-003 23.11 23:55 Sarac Bojana
5 : 0
Jäger Ralf
QF-004 24.11 00:04 Olech Michal
5 : 1
Marcelic Orin
loser-qualification
LQ-001 23.11 23:15 Marcelic Orin
4 : 3
Campagnolo Gianni
LQ-002 23.11 23:22 Bruckner Andy
3 : 4
Jäger Ralf
LQ-003 23.11 23:27 Di Santo Dino
4 : 2
Rathnayaka Suresh
LQ-004 23.11 22:51 Nielsen Brian
0 : 4
Sonkur Mustafa
loser-round-3
LR3-001 23.11 22:22 Bekteshi Brendon
2 : 4
Marcelic Orin
LR3-002 23.11 22:36 Jasiqi Sami
1 : 4
Bruckner Andy
LR3-003 23.11 22:47 Di Santo Dino
4 : 2
Flore Vlad
LR3-004 23.11 22:34 Nielsen Brian
4 : 0
Lorenzo Juan
winner-round-2
WR2-001 23.11 22:05 Tanasomboon Tanes
5 : 1
Jäger Ralf
WR2-002 23.11 22:23 Campagnolo Gianni
0 : 5
Sarafimoski Novo
WR2-003 23.11 21:35 Sonkur Mustafa
1 : 5
Sarac Bojana
WR2-004 23.11 22:34 Rathnayaka Suresh
2 : 5
Olech Michal
loser-round-2
LR2-001 23.11 21:37 Bekteshi Brendon
4 : 2
Nasufi Alen
LR2-002 23.11 21:40 Kryeziu Agim
2 : 4
Marcelic Orin
LR2-003 23.11 22:04 Jasiqi Sami
4 : 0
Simpson Brad
LR2-004 23.11 21:55 Bruckner Andy
4 : 2
Bonello Bruno
LR2-005 23.11 21:47 Alkan Yusuf
3 : 4
Di Santo Dino
LR2-006 23.11 21:34 Himmelsbach Manfred
2 : 4
Flore Vlad
LR2-007 23.11 22:11 Nielsen Brian
4 : 2
De Pascali Antonio
LR2-008 23.11 21:37 Wyrsch Theo
2 : 4
Lorenzo Juan
winner-round-1
WR1-001 23.11 21:04 Tanasomboon Tanes
5 : 1
Di Santo Dino
WR1-002 23.11 20:33 Flore Vlad
2 : 5
Jäger Ralf
WR1-003 23.11 21:23 Campagnolo Gianni
5 : 4
De Pascali Antonio
WR1-004 23.11 20:25 Lorenzo Juan
1 : 5
Sarafimoski Novo
WR1-005 23.11 20:58 Sonkur Mustafa
5 : 4
Nasufi Alen
WR1-006 23.11 21:00 Marcelic Orin
1 : 5
Sarac Bojana
WR1-007 23.11 21:21 Rathnayaka Suresh
5 : 4
Simpson Brad
WR1-008 23.11 21:16 Bonello Bruno
1 : 5
Olech Michal
loser-round-1
LR1-001 23.11 21:03 Hutter Henrik
3 : 4
Bekteshi Brendon
LR1-002 23.11 20:43 Scheier Ruth Jo.
1 : 4
Kryeziu Agim
LR1-003 23.11 20:58 Candeloro Toni
2 : 4
Jasiqi Sami
LR1-004 01.01 01:00 Bruckner Andy
4 : 2
Meyer Reto
LR1-005 23.11 20:31 Alkan Yusuf
4 : 3
Petrovic Dejan
LR1-006 23.11 20:34 Müller Beat
0 : 4
Himmelsbach Manfred
LR1-007 01.01 01:00 Nolan David
0 : 4
Nielsen Brian
LR1-008 23.11 20:55 Wyrsch Theo
4 : 3
Tkachenko Yehor
beginner-round
BR-001 23.11 20:09 Tanasomboon Tanes
4 : 0
Hutter Henrik
BR-002 23.11 19:40 Bekteshi Brendon
2 : 4
Di Santo Dino
BR-003 23.11 19:45 Scheier Ruth Jo.
1 : 4
Flore Vlad
BR-004 23.11 19:43 Jäger Ralf
4 : 2
Kryeziu Agim
BR-005 23.11 20:15 Campagnolo Gianni
4 : 3
Candeloro Toni
BR-006 23.11 20:11 Jasiqi Sami
3 : 4
De Pascali Antonio
BR-007 23.11 19:43 Bruckner Andy
3 : 4
Lorenzo Juan
BR-008 23.11 19:31 Sarafimoski Novo
4 : 2
Meyer Reto
BR-009 23.11 19:28 Alkan Yusuf
0 : 4
Sonkur Mustafa
BR-010 23.11 19:32 Petrovic Dejan
0 : 4
Nasufi Alen
BR-011 01.01 01:00 Müller Beat
3 : 4
Marcelic Orin
BR-012 23.11 19:53 Sarac Bojana
4 : 0
Himmelsbach Manfred
BR-013 23.11 20:04 Nolan David
0 : 4
Rathnayaka Suresh
BR-014 23.11 19:36 Simpson Brad
4 : 2
Nielsen Brian
BR-015 23.11 19:55 Wyrsch Theo
3 : 4
Bonello Bruno
BR-016 23.11 20:08 Tkachenko Yehor
0 : 4
Olech Michal