You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Mittwoch, 30. November 2022

Lucky Panda Cup

Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge, Dietlikon
Endrunde, 9-Ball
30.11.2022 19:00 Uhr, Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge Dietlikon
final
GME PLAYER 1 PLAYER 2
F-001 01.12 01:27 Ayas Murat
5 : 0
Olech Michal
semi-final
SF-001 01.12 00:57 Ayas Murat
5 : 2
Tanasomboon Tanes
SF-002 01.01 01:00 Sarafimoski Novo
2 : 5
Olech Michal
quarter-final
QF-001 01.12 00:03 Ayas Murat
5 : 1
Rathnayaka Suresh
QF-002 01.01 01:00 Jasiqi Sami
3 : 5
Tanasomboon Tanes
QF-003 30.11 23:55 Sonkur Mustafa
2 : 5
Sarafimoski Novo
QF-004 01.12 00:40 Olech Michal
5 : 0
Nasufi Alen
loser-qualification
LQ-001 30.11 23:29 Rathnayaka Suresh
4 : 0
Kryeziu Agim
LQ-002 30.11 23:37 Marcelic Orin
2 : 4
Nasufi Alen
LQ-003 30.11 23:06 Sarafimoski Novo
4 : 1
Lorenzo Juan
LQ-004 30.11 23:17 Tanasomboon Tanes
4 : 1
Himmelsbach Manfred
loser-round-3
LR3-001 30.11 23:00 Bruckner Andy
1 : 4
Rathnayaka Suresh
LR3-002 30.11 22:39 Marcelic Orin
4 : 1
Di Santo Dino
LR3-003 30.11 22:35 Sarafimoski Novo
4 : 2
Campagnolo Gianni
LR3-004 30.11 22:54 Wolfisberg Oliver
1 : 4
Tanasomboon Tanes
winner-round-2
WR2-001 30.11 22:34 Ayas Murat
5 : 2
Nasufi Alen
WR2-002 30.11 22:28 Kryeziu Agim
2 : 5
Jasiqi Sami
WR2-003 30.11 22:38 Sonkur Mustafa
5 : 2
Himmelsbach Manfred
WR2-004 30.11 21:55 Lorenzo Juan
0 : 5
Olech Michal
loser-round-2
LR2-001 30.11 21:41 Bruckner Andy
4 : 3
Flore Vlad
LR2-002 30.11 22:20 Rathnayaka Suresh
4 : 3
Weber Camil
LR2-003 30.11 21:48 Marcelic Orin
4 : 3
Klaiqi Megzon
LR2-004 30.11 22:01 Heiniger René
3 : 4
Di Santo Dino
LR2-005 30.11 21:50 Tihanov Simon
0 : 4
Sarafimoski Novo
LR2-006 30.11 22:01 De Pascali Antonio
2 : 4
Campagnolo Gianni
LR2-007 30.11 21:47 Meyer Reto
1 : 4
Wolfisberg Oliver
LR2-008 30.11 22:20 Zielinski Thomas
0 : 4
Tanasomboon Tanes
winner-round-1
WR1-001 30.11 20:40 Ayas Murat
5 : 0
Sarafimoski Novo
WR1-002 30.11 21:30 Campagnolo Gianni
4 : 5
Nasufi Alen
WR1-003 30.11 21:04 Kryeziu Agim
5 : 4
Wolfisberg Oliver
WR1-004 30.11 21:47 Jasiqi Sami
5 : 4
Tanasomboon Tanes
WR1-005 30.11 21:02 Sonkur Mustafa
5 : 3
Flore Vlad
WR1-006 30.11 21:37 Himmelsbach Manfred
5 : 3
Weber Camil
WR1-007 30.11 20:36 Klaiqi Megzon
3 : 5
Lorenzo Juan
WR1-008 30.11 21:16 Di Santo Dino
3 : 5
Olech Michal
loser-round-1
LR1-001 w.o.
0 : 0
Bruckner Andy
LR1-002 30.11 21:07 Rathnayaka Suresh
4 : 1
Kälin Markus
LR1-003 30.11 20:41 Scheier Ruth Jo.
1 : 4
Marcelic Orin
LR1-004 30.11 20:42 Müller Beat
0 : 4
Heiniger René
LR1-005 30.11 21:09 Humbel Manfred
2 : 4
Tihanov Simon
LR1-006 30.11 20:50 De Pascali Antonio
4 : 1
Alkan Yusuf
LR1-007 30.11 20:38 Hering Stefan
1 : 4
Meyer Reto
LR1-008 30.11 21:24 Nolan David
1 : 4
Zielinski Thomas
beginner-round
BR-001 Ayas Murat
0 : 0
w.o.
BR-002 30.11 19:28 Sarafimoski Novo
4 : 1
Bruckner Andy
BR-003 30.11 20:05 Campagnolo Gianni
4 : 3
Rathnayaka Suresh
BR-004 30.11 20:14 Kälin Markus
3 : 4
Nasufi Alen
BR-005 30.11 19:38 Scheier Ruth Jo.
0 : 4
Kryeziu Agim
BR-006 30.11 19:44 Marcelic Orin
2 : 4
Wolfisberg Oliver
BR-007 30.11 20:00 Müller Beat
0 : 4
Jasiqi Sami
BR-008 30.11 20:12 Tanasomboon Tanes
4 : 3
Heiniger René
BR-009 30.11 19:50 Humbel Manfred
3 : 4
Sonkur Mustafa
BR-010 30.11 20:00 Tihanov Simon
3 : 4
Flore Vlad
BR-011 30.11 19:38 Himmelsbach Manfred
4 : 2
De Pascali Antonio
BR-012 30.11 20:18 Weber Camil
4 : 2
Alkan Yusuf
BR-013 30.11 19:39 Klaiqi Megzon
4 : 3
Hering Stefan
BR-014 30.11 19:26 Meyer Reto
1 : 4
Lorenzo Juan
BR-015 30.11 19:47 Nolan David
3 : 4
Di Santo Dino
BR-016 30.11 20:11 Zielinski Thomas
1 : 4
Olech Michal