You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Mittwoch, 25. Januar 2023

Lucky Panda Cup

Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge, Dietlikon
Endrunde, 10-Ball
25.01.2023 19:00 Uhr, Lucky Panda - Billard & Sports Bar Lounge Dietlikon
final
GME PLAYER 1 PLAYER 2
F-001 26.01 01:50 Tanasomboon Tanes
2 : 5
Schneider Michael
semi-final
SF-001 01.01 01:00 Tanasomboon Tanes
5 : 2
Sarafimoski Novo
SF-002 26.01 01:11 Rakic Bojan
2 : 5
Schneider Michael
quarter-final
QF-001 26.01 00:00 Tanasomboon Tanes
5 : 0
Jasiqi Sami
QF-002 01.01 01:00 Ernst Nicolas
2 : 5
Sarafimoski Novo
QF-003 26.01 00:35 Rakic Bojan
5 : 3
Kryeziu Agim
QF-004 26.01 00:12 Schneider Michael
5 : 3
Di Santo Dino
loser-qualification
LQ-001 25.01 23:00 Sarafimoski Novo
4 : 2
Klaiqi Megzon
LQ-002 25.01 23:30 Zielinski Thomas
2 : 4
Di Santo Dino
LQ-003 25.01 23:29 Kryeziu Agim
4 : 1
Ayas Murat
LQ-004 25.01 22:41 Sonkur Mustafa
2 : 4
Jasiqi Sami
loser-round-3
LR3-001 25.01 22:14 Sarafimoski Novo
4 : 1
Nasufi Alen
LR3-002 25.01 22:22 Wolfisberg Oliver
1 : 4
Zielinski Thomas
LR3-003 25.01 22:53 Himmelsbach Manfred
3 : 4
Kryeziu Agim
LR3-004 25.01 22:04 Sinclair Scott
0 : 4
Sonkur Mustafa
winner-round-2
WR2-001 25.01 23:05 Tanasomboon Tanes
5 : 4
Di Santo Dino
WR2-002 25.01 21:05 Ernst Nicolas
5 : 2
Klaiqi Megzon
WR2-003 25.01 21:29 Rakic Bojan
5 : 3
Jasiqi Sami
WR2-004 25.01 22:27 Ayas Murat
3 : 5
Schneider Michael
loser-round-2
LR2-001 25.01 21:37 Bonello Bruno
2 : 4
Sarafimoski Novo
LR2-002 w.o.
0 : 0
Nasufi Alen
LR2-003 25.01 21:34 Wolfisberg Oliver
4 : 2
Marcelic Orin
LR2-004 25.01 21:07 Müller Beat
1 : 4
Zielinski Thomas
LR2-005 25.01 21:40 Flore Vlad
2 : 4
Himmelsbach Manfred
LR2-006 01.01 01:00 Meyer Reto
0 : 4
Kryeziu Agim
LR2-007 25.01 21:12 Hutter Henrik
0 : 4
Sinclair Scott
LR2-008 25.01 21:30 Bruckner Andy
2 : 4
Sonkur Mustafa
winner-round-1
WR1-001 25.01 20:59 Tanasomboon Tanes
5 : 2
Himmelsbach Manfred
WR1-002 25.01 20:10 Kryeziu Agim
4 : 5
Di Santo Dino
WR1-003 25.01 20:22 Ernst Nicolas
5 : 0
Sinclair Scott
WR1-004 01.01 01:00 Klaiqi Megzon
5 : 4
Sonkur Mustafa
WR1-005 25.01 20:48 Sarafimoski Novo
0 : 5
Rakic Bojan
WR1-006 25.01 20:15 Jasiqi Sami
5 : 2
Nasufi Alen
WR1-007 25.01 20:44 Ayas Murat
5 : 2
Marcelic Orin
WR1-008 25.01 20:21 Zielinski Thomas
0 : 5
Schneider Michael
loser-round-1
LR1-001 w.o.
0 : 0
Bonello Bruno
LR1-002 w.o.
0 : 0
w.o.
LR1-003 w.o.
0 : 0
Wolfisberg Oliver
LR1-004 Müller Beat
0 : 0
w.o.
LR1-005 w.o.
0 : 0
Flore Vlad
LR1-006 Meyer Reto
0 : 0
w.o.
LR1-007 w.o.
0 : 0
Hutter Henrik
LR1-008 Bruckner Andy
0 : 0
w.o.
beginner-round
BR-001 Tanasomboon Tanes
0 : 0
w.o.
BR-002 25.01 19:52 Himmelsbach Manfred
4 : 2
Bonello Bruno
BR-003 Kryeziu Agim
0 : 0
w.o.
BR-004 Di Santo Dino
0 : 0
w.o.
BR-005 Ernst Nicolas
0 : 0
w.o.
BR-006 25.01 20:01 Wolfisberg Oliver
3 : 4
Sinclair Scott
BR-007 25.01 19:54 Klaiqi Megzon
4 : 2
Müller Beat
BR-008 Sonkur Mustafa
0 : 0
w.o.
BR-009 w.o.
0 : 0
Sarafimoski Novo
BR-010 25.01 20:06 Rakic Bojan
4 : 1
Flore Vlad
BR-011 25.01 19:24 Meyer Reto
0 : 4
Jasiqi Sami
BR-012 w.o.
0 : 0
Nasufi Alen
BR-013 w.o.
0 : 0
Ayas Murat
BR-014 25.01 19:57 Hutter Henrik
3 : 4
Marcelic Orin
BR-015 25.01 19:48 Zielinski Thomas
4 : 2
Bruckner Andy
BR-016 w.o.
0 : 0
Schneider Michael